wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Wycieczki - Polska

Zobacz także ofertę wycieczek zagranicznych.

Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

Najczęściej wybierane przez klasy 1-3 szkół podstawowych. Kierunkiem docelowym jest często najbliższa okolica lub województwo z którego pochodzą Uczestnicy. Jest to wycieczka, która ma maksymalnie 3-4 punkty w programie, niedaleko od siebie oddalone. Często jest to podróż podejmowana w celu rekreacyjno-rozrywkowym do jednego miejsca, maksymalnie wypełniona atrakcjami.

czytaj więcej

Wycieczki dwudniowe

Ze względu na nocleg w trakcie wycieczki, wyjazd sam w sobie dla wielu uczestników jest dużym przeżyciem. Są to wycieczki w trakcie których uczniowie pogłębiają swoją wiedzę z zakresu geografii i historii Polski, a także nabywają umiejętności praktyczne np. w wyrabianiu chleba, pieczeniu piernika itp.

czytaj więcej

Wycieczki trzydniowe

Wycieczki w ramach, których oprócz zwiedzania zabytków naszego kraju, wprowadzamy zajęcia o charakterze edukacji przyrodniczej wymagające większego skupienia. Ze względu na większą ilość czasu do dyspozycji organizujemy aktywne bloki zajęć integracyjnych. Zajęcia takie są niezwykle istotne w budowaniu więzi węwnątrz grupy. Dodatkowo organizujemy dyskoteki i wieczory tematyczne.

czytaj więcej

Wycieczki czterodniowe

Podczas wycieczek czterodniowych realizujemy program z zakresu historyczno-geograficznego na większym obszarze terytorialnym. Często program tych wycieczek jest ściśle powiązany z kulturowym i duchowym dziedzictwem danego regionu. Z większą swobodą realizujemy zajęcia o profilu ekologicznym lub związane z pierwszą pomocą. Aby uatrakcyjnić pobyt dodatkowo realizujemy wieczorne zajęcia np. w postaci gier terenowych i podchodów. W ciągu dnia proponujemy zaś zajęcia związane z aktywnością sportowo-rekreacyjną.

czytaj więcej

Zielone szkoły

To najczęściej wyjazd trwający minimum 5 dni, z jednym miejscem noclegowym jako bazą wypadową służącą do dokładniejszego zwiedzenia regionu. Wyjazd taki najpełniej łączy elementy poznawcze okolicy z rekreacją, wypoczynkiem, edukacją i integracją.

czytaj więcej

Wyjazdy z profilaktyką

Dzisiejsza profilaktyka koncentruje się na atutach tkwiących w młodzieży. Wychodząc naprzeciw tym tendencjom, proponujemy połączenie programów turystycznych wycieczek szkolnych z programami profilaktycznymi.

czytaj więcej

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej