wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Disneyland Paris - Asterix Park - Paryż

Disneyland Paris + Asterix Park + Paryż

Zapraszamy Dzieci i Rodziców do najwspanialszych parków rozrywki we Francji. Duża ilość i różnorodność atrakcji sprawią, że pobyt będzie na lata niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i dorosłych wspominanym przy rodzinnych spotkaniach. Dodatkowo zwiedzimy najwspanialsze zabytki Paryża.

30.06 – 6.07.2019 1.690,- zł

Cena obejmuje:

  • autokar lux (klimatyzacja, DVD, barek) z opłatami parkingowymi i drogowymi,
  • 1 nocleg tranzytowy w hotelu w Czechach - pokoje 2-4 os. z łazienkami,
  • 4 noclegi w Ośrodku Wypoczynkowym pod Paryżem - pokoje 2-5 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 5 śniadań (Francja-4, Czechy-1), 5 obiadokolacji (Francja-4, Czechy-1),
  • 1 posiłek piknikowy, opiekę pilota, wychowawców, ubezpieczenie KL.

Cena nie obejmuje:

  • biletów wstępu na realizację programu; ok.100 EUR/os.[Walt Disney Studio-Disneyland Paris, Asterix Park, wieża Eiffla, rejs statkiem po Sekwanie, Katedra Reims, oraz opłaty TFG w wysokości 10 zł/os..

UWAGA!!! Jeżeli czas nam pozwoli to odwiedzimy Sarkofag Napoleona Bonaparte i Paryską Perfumerię Fragonard

Gdzie śpimy:

  • Hotel ** tranzytowy położony przy granicy niemiecko-czeskiej: pokoje 2-4 os, z łazienkami
  • Ośrodek Wypoczynkowy pod Paryżem z pięknym ogrodem - pokoje 2-5 osobowe z łazienkami. Idealne miejsce wypadowe do zwiedzania Paryża, Eurodisneylandu i Parku Asterixa. Pokoje wyposażone w TV-sat, krzesło, stolik lampkę nocną. BEZPŁATNE Wi-Fi

Program wyjazdu

Dzień 1

zbiórka uczestników wycieczki w miejscu wyjazdowym (Warszawa,Grodzisk Mazowiecki, Łódź) w godzinach rannych. Przejazd w kierunku granicy niemiecko-czeskiej. Przyjazd do hotelu w Czechach. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Po śniadaniu przejazd w kierunku granicy francuskiej. Na trasie przejazdu przerwa na zwiedzanie KATEDRY w REIMS. Przyjazd do hotelu pod Paryżem. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, po śniadaniu przejazd do parku rozrywki Disneyland Paris

W bajkowej scenerii Parku Disneyland czekają atrakcje z różnorodnych krain. Z głównej ulicy pełnej sklepików można dotrzeć do następujących regionów: "Fantazji" - baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, "Pogranicza" - znanego z westernów Dzikiego Zachodu, "Przygody" - krainy poszukiwaczy skarbów i "Wynalazków" - świata technologii i przyszłości. Znależć się można w królestwie marzeń i najnowszej techniki, w domu lalek z całego świata i w krainie piratów. Spotkacie Myszkę Miki i Kaczora Donalda. Można podróżować w czasie i przestrzeni z bohaterami filmów Walta Disneya. Szczególnie polecamy skorzystanie z dużego wyboru karuzel i zapierających dech w piersiach kolejek górskich. Obiadokolacja.
Zabawa w podparyskim parku rozrywki Disneyland kończy się o godz.22.00 pokazem sztucznych ogni!
Czy można sobie wyobrazić piękniejszy Dzień w życiu Dziecka niż ten spędzony w Disneylandzie? Chyba nie. No chyba, że ten spędzony w parku Asterixa. Powrót autokarem do hotelu. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, po śniadaniu przejazd do parku rozrywki Asterix Park

Asterix Park to świetne połączenie nauki z zabawą gdzie możemy zwiedzić odtworzoną wiernie galijską wioskę czy antyczną Grecję lub Rzymskie miasto.
ASTERIX PARK - Kraina bohaterów komiksów typowo francuskich: Asterix'a i Obelix'a. Park podzielony jest na 7 sektorów oferujących różnorodne atrakcje, między innymi: spływ na tratwach przez wodospady, kilka wielkich spirali, w tym jedną z bardziej imponujących w Europie, pokazy umiejętności sympatycznych delfinów, labirynt oraz wiele innych atrakcji przepełniomych humorem i dobra zabawą dla dzieci i dorosłych.

Powrót autokarem do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

UWAGA!!! W Disneylandzie i Parku Asterixa obowiązują przepisy o minimalnym wzroście dziecka dla każdej atrakcji.

Dzień 5

śniadanie, po śniadaniu przejazd do centrum Paryża, w programie m.in. panoramiczny objazd miasta, Katedra Notre Dame, Wieża Eiffel`a, Pola Elizejskie, Dzielnica la Defense, Wzgórze Montmartre, rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

Dzień 6

Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd w kierunku granicy niemieckiej. Jazda non-stop postoje co 3 godziny, Na trasie przejazdu posiłek piknikowy. Wjazd do Polski ok godz.19.00. Powrót w miejsca wyjazdowe Łódź [ok 23.30].

Dzień 7

Powrót w miejsca wyjazdowe Grodzisk Mazowiecki/Warszawa [ok.01.00].

Dokumenty

Galeria

{child_list}
Disneyland Paris - Asterix Park - Paryż

{title}

{description}

czytaj więcej

{/child_list} {pagination_links}

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej