wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Nasza filozofia

Naszym wyzwaniem są grupy różnej wielkości i Uczestnicy w różnym wieku. Z jednakowym szacunkiem traktujemy realizację szkolnej wycieczki edukacyjnej jak i skomplikowanego wyjazdu motywacyjnego. Pozwala nam na to, profesjonalne podejście do zawodu i nasze doświadczenie. Łatwo ulegamy namowom naszych stałych Klientów, by zorganizować mniej lub bardziej szalone pomysły turystyczne. Nawet najbardziej klasyczny program analizujemy od podstaw, tak by zachować równowagę pomiędzy miejscami potocznie znanymi, a tymi nie skażonymi częstą obecnością turystów.

Jeżeli czas pozwoli, a my będziemy obok dobrej karczmy, prywatnej wytwórni win, czy małej manufaktury z regionalną kolekcją obrazów, to na pewno tam zajrzymy.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, chyba że los wyjatkowo nie będzie nam sprzyjał.

Na pewno, nigdy nie zorganizujemy podróży w miejsce, gdzie życie lub zdrowie naszych Klientów mogłoby być zagrożone. W swoich podróżach pokazujemy ciekawe miejsca i życie ludzi. Wszystko po to by móc lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

{child_list}
Nasza filozofia

{title}

{description}

czytaj więcej

{/child_list} {pagination_links}

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej