wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Strefa aktywnych

Strefa Aktywnych to odrębna marka wyjazdów Maloka Travel. Jest to oferta stworzona specjalnie dla osób wymagających, które w podróżowaniu poszukują wyzwań i prawdziwej przygody polegających na głębszym poznaniu eksplorowanych miejsc. Są to wyprawy związane ze spełnieniem marzeń o egzotycznych wyjazdach, przełamywaniem własnych słabości i realizacją swoich najdziwniejszych nawet zainteresowań. Proponujemy niezapomniany wyjazd.

Czy Jesteś gotowy na wakacje swojego życia?

BIELENDA - OFICJALNY PARTNER MALOKA TRAVEL na WYPRAWACH w 2018 roku

Via Ferraty - Tylko dla Orłów

Via Ferraty - Tylko dla Orłów

CIVETTA i MARMOLADA to dwa masywy skalne uważane przez miłośników gór za najpiękniejsze w Dolomitach. Civetta swoją sławę zawdzięcza północno-zachodniej ścianie i dwóm ferratom: Alleghesi i Tissi. Marmolada zaś to najwyższy szczyt Dolomitów, który jak magnes przyciąga wspinaczy ferratami: Eterna i Marmolada (jedna z najstarszych w Dolomitach). Dodatkowo region ten wzbogaca słynna ferrata Constantini na Moiazza i Piazzetta na Piz Boe, oraz niedoceniana a jakże piękna Finanzieri na szczyt Colac.

czytaj więcej

Ferraty-Dolomity Brenta

Ferraty-Dolomity Brenta

Dolomity Brenta będące częścią Alp Retyckich w Alpach Wschodnich to odrębne pasmo górskie, położone w bok od głównych szlaków właściwych Dolomitów. Dzika przyroda wśród skalnych szczytów zawieszona między dolinami Val di Sole, Val di Rabbi i Val di Peio pozwala na bliski kontakt z przyrodą na granicy 3.500 m n.p.m. Większość najciekawszych tras ferratowych usytuowana jest w okolicach Madonny di Campiglio.

czytaj więcej

Via ferraty Dolomity Włoskie

Via ferraty Dolomity Włoskie

Dolomity to góry absolutnie niezwykłe. Idealne zarówno dla zawodowych wspinaczy, rodzin jak i osób starszych. Można tutaj wędrować w dolinach po łatwo dostępnych szlakach jak i wspinać się po najostrzejszych skalnych turniach. Dużą zaletą i atrakcją jest ich różnorodność z pięknymi krajobrazami na które składają się piękne szczyty, jeziorka, drewniane chaty i wielokolorowe formy skalne. Dolomity to góry dla każdego, w zależności od upodobań i zainteresowań. To kraina, która zapada mocno w serce i pamięć.

czytaj więcej

Trekking Matterhorn - śladami Welszów

Trekking Matterhorn - śladami Welszów

Kraina Welszów to górski obszar zamieszkiwany przez jeden z najstarszych ludów pasterskich [chłopskich] w Europie, który ok. 1000 lat temu, jako pierwszy w dobie średniowiecza, osiedlił się na stałe w wysokich górach.

czytaj więcej

Arktyczny Krąg Polarny

Arktyczny Krąg Polarny

Arktyczny Krąg Polarny jest wyimaginowanym obwodem położonym wokół bieguna północnego na szerokości geograficznej 66 stopni i 34 minut kątowych w stosunku do równika.

czytaj więcej

Slovenia - Pokochaj piękny mały kraj

Slovenia - Pokochaj piękny mały kraj

Słowenia to kraj wielu kontrastów. Stykają się tutaj trzy odmienne kultury: austriacka, bałkańska i włoska. Jest to jedyne miejsce na świecie, gdzie można zjeść typowego austriackiego Wursta popijając bałkańskim winem, na tarasie klasycznej włoskiej willi. Słowenia słynie z jednej strony z wysokich i surowych Alp Julijskich oraz zapierających dech w piersiach form geologicznych i jaskiń (stąd pochodzi nazwa Kras). Z drugiej strony niezapomniany urok roztaczają nadmorskie miasteczka w stylu bałkańskim, jak również miasta dawnej Republiki Weneckiej.

czytaj więcej

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej