wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Apartamenty Otztal

Austria narty zima

Otztal - to bardzo popularny region w Tyrolu znany z doskonałych warunków do uprawiania narciarstwa i snowboardu. Dolina otoczona przez kilkadziesiąt trzytysięczników tworzy miezwykle urozmaicony i malowniczy region narciarski w Tyrolu. Najdłuższa dolina Tyrolu znajduje się 65 km od stolicy regionu, Innsbrucka. Region obejmuje trzy stacje narciarskie: Hochoetz,Otztal Arena k/Solden z lodowcami Rettenbach,Tiefenbach i Obergurgl. Każdego roku na otwarcie sezonu lodowiec Rettenbach jest gospodażem Alpejskiego Pucharu Świata. Panują tutaj doskonałe warunki do praktycznie całorocznej jazdy na nartach. Dodatkową atrakcją tego regionu jest half-pipe na Giggijoch, a na lodowcu Rettenbach - funpark z half-pipe. Dobry, miejscem do zakwaterowania są miejscowości Langenfeld i Solden, gdzie po całym dniu na stokach można miło spędzić czas w termach, klubach i dyskotekach.

Informacje ogólne

 • Dojazd z Polski: Cieszyn-Frydek Mistek-Olomouc-Brno-Znojmo-St.Polten-Linz-Salzburg-Innsbruck- zjazd na Bregenz/Innsbruck West-zjazd numer 123 na Haiming/Otztal - zjazd B186 na Oetz, Solden Langenfeld.
 • Aktualna pogoda: http://www.wetter.at/wetter/sport-freizeit/ski-wetter/oesterreich/tirol/soelden
 • Stacje narciarskie: Hochoetz, Otztal Arena k/Solden i Obergurgl
 • Trasy: łącznie ok 251 km tras, w tym 46 km trudnych, 121 km średnich, 84 km łatwych
 • Najtrudniejsza trasa: Rosskirpl z Hainbachjoch do Solden - 7 km o różnicy poziomów 1350 m. Najdłuższa trasa: Schwarze Schneider - Sölden - 13 km, różnica poziomów 1850 m.
 • Wyciągi: 22 orczyki, 30 kanap, 15 gondoli.


Zobacz mapę doliny

Hochoetz (40 km)

Niewielki jak na ten rejon kompleks narciarski położony w miejscowości Otz na początku doliny.
Łącznie oferuje ok 40 km tras: 7 km łatwych, 25 km średnich, 8 km trudnych, do których dotrzemy 6 orczykami, 1 gondolą, 4 kanapami

6 orczyków, 1 gondola, 4 kanapy
Trasy: 7 km łatwych, 25 km średnich, 8 km trudnych

Otztal Arena (100 km)

Kultowy ośrodek sportów zimowych w Dolinie Otztali całej Austrii. W skład tej potężnej stacji narciarskie wchodzą trzy regiony połączone w tzw „narciarską hustawkę”: Gaislachkogel, lodowce Rettenbach i Tieffenbach, oraz Giggijoch. Słynne są wśród narciarzy tzw. BIG3, czyli trzy trzytysięczniki połączone między sobą; Gaislachkogel (3058 m), Tiefenbachkogl (3309 m) i Schwarze Schneide (3370 m), będące wyzwaniem dla każdego fana dwóch desek chcącego pokonać je za jednym zamachem (ok 9.500 m różnicy wzniesień).

 • Hochsolden/Giggijoch - ok 35 km tras zjazdowych: 5 km trudnych, 15 km średnich, 15 km łatwych
 • Solden/Gaislachkogl - 39 km tras zjazdowych: 10 km trudnych, 18 km średnich, 11 km łatwych
 • Najdłuższy zjazd: Gaislachkogl - Solden 10 km długości, różnica poziomów 1675 m, średni
 • Lodowiec Tiefenbach - 18 km tras zjazdowych 1 km trudnych, 4 km średnich, 13 km łatwych
 • Lodowiec Rettenbach - 10 km tras zjazdowych: 2 km trudnych, 4 km średnich, 4 km łatwych
 • Najtrudniejszy zjazd: zjazd „Robkripl” z Hainbachjoch do Solden 7 km długości
 • Najdłuższy zjazd: z lodowca Rettenbach do Solden, 14 km długości

8 orczyków, 19 kanap, 7 kolejek gondolowych

Obergurgl (110 km)

Jest to ostatnia stacja narciarska w dolinie, oferująca trasy narciarskie najwyższej jakości.
Do dyspozycji: 20 km tras trudnych, 55 km średnich i 34 km łatwych, na które wjedziemy 7 gondolami, 7 kanapami i 8 orczykami

Zakwaterowanie

Proponujemy zakwaterowanie w Solden lub Langenfeld.
Apartamenty 2-6 os. wyposażone w łazienkę, wc, kompletnie wyposażoną kuchnię (sztućce, naczynia, lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy). W apartamenty urządzonych stylowo dla 3, 4, 5 i 6 osób, znajdują się sypialnie, pokój dzienny i łazienka. Pobyty tygodniowe w systemie sobota-sobota, lub niedziela-niedziela. Na zapytanie oferujemy apartamenty 8 os. Między apartamentami a stacjami narciarskimi kursuje bezpłatny ski-bus.

Kategorie Apartamentów:

 • A2: Apartament dla 2 osób – zakwaterowanie składające się z 1 pokoju dziennego, aneksu kuchennego kompletnie wyposażonego, łazienki i wc, tv, balkonu
 • A3: Apartament dla 3 osób – zakwaterowanie składające się z 1 pokoju dziennego, aneksu kuchennego – kompletnie wyposażonego, łazienki, wc, sat-tv, balkonu
 • A4: Apartament dla 4 osób – zakwaterowanie składające się z 1 lub 2 sypialni, 1 pokoju dziennego z tapczanem, małej kuchni lub aneksu kuchennego – kompletnie wyposażonych, łazienki, wc, sat-tv, balkonu
 • A5: Apartament dla 5 osób – mieszkanie składające się z 2 sypialni, 1 pokoju dziennego, aneksu kuchennego – kompletnie wyposażoną, sat-tv, łazienki, wc, balkonu

UWAGA!!! W naszej ofercie także:
pensjonaty i hotele ***/**** w cenie od 350 EUR/os. do 500 EUR/os. za 7 dni

Galeria

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej