wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Pocztówki z podróży

Prezentujemy Państwu ciekawe relacje z różnych zakątków globu nadesłane przez pasjonatów podróży zaprzyjaźnionych z Maloka Travel. Jeżeli coś Was zachwyciło, zaskoczyło lub może po prostu przeżyliście niesamowitą przygodę, to koniecznie nam o tym napiszcie.

Zachęcamy Państwa do przesyłania swoich relacji z podróży, z krótką dokumentacją zdjęciową obejmującą zabytki, pejzaże, ludzi. W tym miejscu znajdziecie także krótkie opisy z wyjazdów Maloka Travel z cennymi wskazówkami, poparte zdjęciami, które mamy nadzieję, choć trochę, oddadzą charakter i klimat naszych wyjazdów.

Toskania

Toskania

Toskania marzyła się nam od kilku sezonów. Te natrętne myśli o szynkach, serach, pastach, owocach morza i winach w końcu zmotywowały nas do zakupu biletów. Zdecydowaliśmy się na podróż w czerwcu, jeszcze przed wakacjami.

czytaj więcej

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej