wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Lista stron

otagowanych jako: majówka

Budapeszt - Zakole Dunaju

Wycieczki autokarowe » Oferta dla osób indywidualnych

Budapeszt od wieków jest stolicą gościnnych Madziarów, potomków dumnego księcia Arpada. Początki miasta sięgają czasów rzymskich. Zapraszamy za 4 dniową ucztę, na której serwować będziemy: wspaniałe zabytki, ciekawe historie, pyszne regionalne potrawy, a na deser kąpiele w termalnych wodach.

czytaj więcej

Majówka w Wiedniu

Wycieczki autokarowe » Oferta dla osób indywidualnych

Wiedeń - zachwycający, dworski i elegancki, takim pozostał do dzisiaj. Pełen piękna, wdzięku i dziedzictwa historycznego. W jego klimacie powstawały najwspanialsze dzieła malarzy i muzyków. Zapraszamy do miasta, gdzie kawę podaje się na 50 sposobów, a tort smakuje po królewsku.

czytaj więcej

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej