wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Lista stron

otagowanych jako: narty

Apartamenty Otztal

Zima » Austria - servus Österreich

Otztal to bardzo popularny region w Tyrolu znany z doskonałych warunków do uprawiania narciarstwa i snowboardu. Dolina otoczona przez kilkadziesiąt trzytysięczników tworzy niezwykle urozmaicony i malowniczy region narciarski w Tyrolu. Najdłuższa dolina Tyrolu znajduje się 65 km od stolicy regionu, Innsbrucka.

czytaj więcej

Apartamenty Zillertal

Zima » Austria - servus Österreich

Zillertal - wąska dolina położona w południowo - wschodniej części Tyrolu, w odległości ok. 60 km od Innsbrucku przez którą przepływa rzeka Ziller. Znajduje się tutaj 10 mniejszych stacji, z których najbardziej znane to: Ski-Optimal, Zillertal Arena, Mayrhofen, Finkenberg-Penken i Tux z lodowcem Hintertux.

czytaj więcej

Sylwester w Val di Sole

Zima » Włochy - ciao Italia

Zapraszamy do Adamello Ski malowniczego regionu narciarskiego położonego na granicy Trentino i Lombardii w dolinie Val di Sole. To nowoczesne centrum narciarskie składa sie z trzech stacji: Tonale, Ponte di Legno i Temu. Łącznie oferuje ponad 100 km urozmaiconych tras dla początkujących i zaawansowanych narciarzy obsługiwanych przez 52 wyciagi i gondole.

czytaj więcej

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej