wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Wycieczki autokarowe

Szanowni Państwo!

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych. W naszych programach znajdą Państwo zabytki architektury, parki krajobrazowe, muzea, galerie, sławne miejsca, wieczory tematyczne, rejsy czy przedstawienia w uznanych teatrach i kabaretach. Układając programy staramy się zachować właściwe proporcje, uwzględniając w nich czas na zwiedzanie, wypoczynek i zabawę. Pomimo tego, że najczęściej podróżujemy autokarami, to nie jest nam obce w ramach programu przemieszczanie się pociągami, samolotami czy promami. Na życzenie Klienta, grupowego dokonujemy niezbędnych korekty w programach dostosowując je do zainteresowań i budżetu. W ramach naszej usługi oferujemy Państwu kompleksową obsługę wycieczek. Współpracujemy ze sprawdzonymi hotelami, firmami transportowymi, oraz odpowiedzialnymi pilotami.

Podnosząc stale standard naszych usług zachęcamy Państwa do unikania nocnych przejazdów autokarami, ze względu na lepsze samopoczucie Uczestników i wyższy komfort podróży.

Oferta dla grup

Wycieczki autokarowe - oferta dla grup

czytaj więcej

Oferta dla osób indywidualnych

Wycieczki autokarowe - oferta dla osób indywidualnych

czytaj więcej

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej