wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków. Chcąc podkreślić wyjątkowość tych miejsc, stworzyliśmy specjalne marki Servus Österreich i Ciao Italia. W naszej ofercie skupiamy się na zakwaterowaniu w apartamentach położonych w bezpośredniej bliskości tras narciarskich. Dla osób ceniących sobie większy komfort, proponujemy w wybranych miejscach zakwaterowanie w pensjonatach i hotelach z wyżywieniem. Posiadając sprawdzoną bazę noclegową i godnych zaufania partnerów w ramach opcji "na zapytanie", pomagamy w rezerwacji noclegów w innych stacjach narciarskich Europy.

Mając duże doświadczenie w organizacji firmowych wyjazdów narciarsko-snowboardowych, zajmujemy się także kompleksową organizacją tego typu imprez. Począwszy od wyboru środka transportu i hotelu, a skończywszy na szusowaniu pod okiem wysokiej klasy instruktorów i wieczornych atrakcjach.

Dzieci i młodzież zapraszamy w ramach obozów zimowych na zimowiska rekreacyjne i obozy narciarskie.

Od 1998 roku posiadamy uznany certyfikat Eksperta ds. Austrii nadany przez Austriacki Ośrodek Informacji Turystycznej działający przy Ambasadzie Austrii w Warszawie. Ten prestiżowy dokument potwierdza posiadaną wiedzę turystyczną o Austrii.

Do zobaczenia na śniegu

Maloka Ski Team

Austria - servus Österreich

Zimowa oferta wyjazdów w piękne rejony Austriackich Alp.

czytaj więcej

Obozy zimowe

Zimowe obozy dla dzieci i młodzieży. Oferta w przygotowaniu.

czytaj więcej

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej